Kolejna interpelacja radnego Piotra Szpakowicza

0
Udostępnij.
Witam.
Z lekkim poślizgiem czasowym informuję o kolejnej inicjatywie, z którą wyszedł radny Piotr Szpakowicz. Tym razem Pan Piotr w Swojej interpelacji z 12 sierpnia 2009 roku pyta o możliwość budowy ścianki wspinaczkowej w nowo budowanej hali sportowo widowiskowej lub na stadionie miejskim w Borowiczkach.  Jak do tej pory interpelacja nie otrzymała odpowiedzi. Czekamy z niecierpliwością.Treść interpelacji:
“Przedmiot, temat  interpelacji: Wnoszę o przeanalizowanie możliwości budowy ścianki wspinaczkowej w nowo budowanej hali sportowo widowiskowej lub na stadionie miejskim w Borowiczkach.

Uzasadnienie interpelacji: Istniejąca ścianka wspinaczkowa na hali w Borowiczkach cieszy się dużym zainteresowaniem, jest coraz więcej chętnych osób do korzystania za ścianki. Osoby uprawiające ten sport nie mają możliwości dalszego rozwijania swoich umiejętności.”

Więcej do doczytania tutaj na stornach UMP.Chciałbym przypomnieć, że jest to już druga interpelacja w sprawie rozwoju wspinaczki w Płocku, o której pisałem na łamach strony klubowej. W lutym tego roku Pan Piotr Szpakowicz wnosił o rozbudowę już istniejącej ścianki na hali w Borowiczkach.  Więcej na ten temat tutaj.

Odpowiedź na tę interpelację możecie znaleźć tutaj. Tak jak do tej pory, komentarz zostawię dla siebie.

Bardzo dziękujemy Panu radnemu Piotrowi Szpakowiczowi za zaangażowanie w tę sprawę. Ze strony UMP liczymy na rzeczowe argumenty i zachęcamy do dyskusji w tej sprawie z samymi zainteresowanymi, czyli wspinaczami.

Udostępnij.

O autorze

Michał Komorowski

Wspinacz i instruktor wspinaczki. Wspinaczka to moja pasja i robię to nieprzerwanie od 2002 roku. Wspinałem się w skałach i górach, w Polsce, na Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Grecji, we Włoszech, Hiszpanii, Francji i USA. Poza tym pasjonują mnie podróże i fotografia, a ostatnio wróciłem do MTB. Szkoła wspinaczki EVEREST