Warsztaty wspinaczkowe – podsumowanie

0
Udostępnij.

Witam.

29 maja  2014 odbyły się ostatnie zajęcia, które zakończyły cykl zajęć pt. “Warsztaty wspinaczkowe”

Założenia, dla których zajęcia te dla Was zorganizowaliśmy, to:

– dla osób początkujących miały przybliżyć tematykę zwiazaną ze wspinaczką, a w szczególności na sztucznych ściankach wspinaczkowych.
– dla osób zaawansowanych miały przypomnieć i utrwalić zagadnienia związane z bezpieczeństwem w trakcie wspinaczki.

Na warsztatach można było dowiedzieć się wiele informacji poczynając od podstawowych zasad bezpieczeństwa kończąc na praktycznych zajęciach ze wspinaczki, asekuracji czy zjazdów na linie.

Zajęcia prowadzone były przez członków Płockiego Klubu Wysokogórskiego, którzy są doświadczonymi wspinaczami. Na zakończenie należy pamiętać, że zajęcia w formie warsztatów nie powinny zastąpić pełnowartościowych szkoleń z zakresu wspinaczki i posługiwania się sprzętem wspinaczkowym.

Juz teraz zapraszamy na 2 edycję warsztatów na jesieni tego roku.

Warsztaty wspinaczkowe 2014 - programWarsztaty wspinaczkowe 2014 - 1 Warsztaty wspinaczkowe 2014 - 2 Warsztaty wspinaczkowe 2014 - 3 Warsztaty wspinaczkowe 2014 - 4 Warsztaty wspinaczkowe 2014 - 5 Warsztaty wspinaczkowe 2014 - 6

Udostępnij.

O autorze

Michał Komorowski

Wspinacz i instruktor wspinaczki. Wspinaczka to moja pasja i robię to nieprzerwanie od 2002 roku. Wspinałem się w skałach i górach, w Polsce, na Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Grecji, we Włoszech, Hiszpanii, Francji i USA. Poza tym pasjonują mnie podróże i fotografia, a ostatnio wróciłem do MTB. Szkoła wspinaczki EVEREST