Slajdowisko – podsumowanie

0
Udostępnij.

12 grudnia 2009 roku, o godzinie 19:00 w Browarze Tumskim, na Starym Rynku odbyło się pierwsze Slajdowisko Płockiego Klubu Wysokogórskiego.

browar_tumskiDzięki uprzejmości właścicielom lokalu Browar Tumski możliwe było zorganizowania slajdowiska, na którym wszyscy chętni mogli obejrzeć i wysłuchać relacji z ciekawszych  wyjazdów członków PKW, a przy okazji skosztować pysznego piwa warzonego na miejscu w ekstra cenie tylko dla uczestników pokazu.

Popijając pyszne piwko można było obejrzeć relację z:

1. Wyjazd wspinaczkowy i nie tylko do Paklenicy, Chorwacja.
2. Wyprawa Dziwnego na Mount  – Blanc, Francja
3. Treking Stefana do bazy pod Everestem, Himalaje, Nepal.
4. Rejs na Islandię – Dziwny i Robert

Publiczność zgromadzona na sali żywo reagowała na zdjęcia i filmy, szczególnie te z odległych zakątków wysokich Himalajów. W świetnej atmosferze impreza zakończyła się grubo po godzinie 23. Z tego miejsca obiecuję, że nie będzie to ostatnia impreza tego typu, w szczególności, że członkowie PKW mają materiału na kilka takich prelekcji z lat poprzednich.

Szczególne podziękowania dla Kasi i jej Mamie za zorganizowanie i udostępnienie lokalu, dla Dziwnego za organizację, prelegentom za pokazy oraz dla publiczności, którą już teraz zapraszam na następne slajdowisko PKW.

Udostępnij.

O autorze

Michał Komorowski

Wspinacz i instruktor wspinaczki. Wspinaczka to moja pasja i robię to nieprzerwanie od 2002 roku. Wspinałem się w skałach i górach, w Polsce, na Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Grecji, we Włoszech, Hiszpanii, Francji i USA. Poza tym pasjonują mnie podróże i fotografia, a ostatnio wróciłem do MTB. Szkoła wspinaczki EVEREST