Jurajska Majówka

0
Udostępnij.

Zapraszam do obejrzenia galerii z majówki. W tym roku bawiliśmy pod skałami w Mirowie, Rzędkowicach, Górze Birów, Podzamczu i Skałach Morskich. Rodzinno-piknikową atmosferę tworzyli: Meteo, Basia & Lenka; Michał, Sylwia & Sandra; Maras, Martyna & Kaśka; Krzysiek, Stefanesco & Me.

Dla mnie i Stefana odkryciem wyjazdu był Łężec II w Skałach Morskich – potężna skała z plejadą dróg od III+ do VI.1 na własnej. Po drogach ubezpieczonych też tam się można powspinać – trzeba tylko przynieść swoje plakietki ;)

Udostępnij.

O autorze

Błażej Pawłowski

Jestem instruktorem wspinaczki skałkowej z uprawnieniami państwowymi. Góry i wspinaczka to moja pasja. Przez lata zbierałem doświadczenia podczas wspinaczek, eksperymentowałem, sprawdzałem co najbardziej pociąga mnie w tym sporcie. Dla jednych czasem to jest trudny przechwyt na drodze, dla drugich miejsce na podium po zawodach; dla mnie przestrzeń i poczucie wolności. Każdy wyjazd jest dla mnie przygodą – i właśnie tak siebie określam – jako wspinacza przygodowego. SPACE – Kursy Wspinaczkowe