3 urodziny ścianki wspinaczkowej w ORLEN Arena :)

0
Udostępnij.

Witajcie :)
Minęły już 3 lata odkąd w naszym mieście Płocku została otwarta najlepsza ścianka wspinaczkowa.


Z tej właśnie okazji oraz z inicjatywy Michała Mordkowicza płoccy wspinacze postanowili uczcić ten ważny dla nas, wspinaczy, moment. Spotkaliśmy się, pojedliśmy, pożartowaliśmy i przede wszystkim powspinaliśmy się :)

Dla przypomnienia

Ścianka wspinaczkowa czynna jest 7 dni w tygodniu, w weekendy w godzinach od 12 do 20, w tygodniu w godzinach od 14 do 22.

Wejście dla każdego jest za darmo. Wypożyczenie uprzęży wspinaczkowej i przyrządu do asekuracji jest także za darmo.

Osoby nie samodzielne wspinaczkowo (początkujące) mogą skorzystać z opieki operatorów ścianki po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerem telefonu 24 367-26-93 lub bezpośrednio w recepcji Centrum Wspinaczkowego.

Do Waszej dyspozycji:
ponad 400 metrów kwadratowych powierzchni wspinaczkowej ponad 10 metrów wysokości, bulderownia z ścianką systemową Moon Board, campus, klatka crossfit, drabina Bachara, 4200 chwytów wspinaczkowych, drogi ułożone kolorami, szatnie, prysznice, szafki na kluczyk.

Więcej informacji praktycznych pod poniższym linkiem:
Centrum Wspinaczkowe Orlen Arena – info praktyczne

Zapraszamy :)

Inicjatorem budowy nowej ścianki wspinaczkowej w Płocku był PKW Płocki Klub Wysokogórski

Pozdrawiam – Michał Komorowski

Udostępnij.

O autorze

Michał Komorowski

Wspinacz i instruktor wspinaczki. Wspinaczka to moja pasja i robię to nieprzerwanie od 2002 roku. Wspinałem się w skałach i górach, w Polsce, na Słowacji, Słowenii, Chorwacji, Grecji, we Włoszech, Hiszpanii, Francji i USA. Poza tym pasjonują mnie podróże i fotografia, a ostatnio wróciłem do MTB. Szkoła wspinaczki EVEREST